skup gotówka

Przykładowe auta w skupie

Auta, które przyjmujemy do kupna, skupu charakteryzują się zwykle kilkoma cechami:

1. Roczniki

Zazwyczaj są to starsze roczniki, samochody z dużym przebiegiem i historią. Są to roczniki od 1997 do 2003r. Im starszy samochód tym jego cena w skupie będzie niższa. Jednak w obrębie tego samego rocznika ceny jakie oferujemy za Państwa samochód mogą się róznić ze względu na stan techniczny. 

2. Stan techniczny

Oczywiste, że jeśli samochód porusza się samodzielnie po drodze, posiada aktualne badanie techniczne, to jego wartość będzie wyższa niż auta uszkodzonego, niesprawnego. Pomimo złego stanu technicznego ( samochód powypadkowy, z uszkodzonym silnikiem ) przyjmujemy zgłoszenia takich aut do wyceny i często się zdarza że je odkupujemy. 

3. Stopień korozji

Pojazdy garażowane, zadbane przez właścicieli mogą nie posiadac ognisk korozji nawet do 20 lat. Jednak są to wjątki. Kiedy karoseria, progi, błotniki zaczynają "przewiewać" takim pojazdem juz raczej nie da się jeździć. Samochód nadaje się na złomowanie. Sprawdź wcześniej ile jesteśmy Ci w stanie zaoferować jako skup aut. Być może będzie to wyższa cena niż za zezłomowanie i na dodatek pozbędziesz się problemu z transportem na złomowisko. 

4. Model

Przyjmujemy do wyceny wszystkie modele samochodów. Są jednak modele, które mogą osiągnąć wyższe ceny niż inne. Poszukujemy szczególnie modeli BMW, OPEL, MERCEDES, FIAT, FORD, VOLVO. 

             © 2014 darmowe strony entro.pl
odkup aut poznań